Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Rõugu 2a: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rõugu 2a jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rõugu 2a jõudmiseks on:

  • Pikaliiva on 112 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Printsu Tee on 456 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 467 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 664 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rõugu 2a juures?

Need Buss liinid peatuvad Rõugu 2a juures: 161, 237, 4.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rõugu 2a linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Rõugu 2a? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rõugu 2a pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rõugu 2a jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rõugu 2a lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikaliiva; Printsu Tee; Räga; Tuleraua.

Sihtpunkti Rõugu 2a jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 161, 237, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rõugu 2a.

Muudame sihtpunkti Rõugu 2a sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rõugu 2a, Tallinn
Lihtsam saada Rõugu 2a kasutades app!