Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rakke asukohta Rakke bussijaam: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rakke bussijaam jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Rakke bussijaam jõudmiseks on:

  • Rakke Jaam on 282 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rakke Kool Rakke Gümnaasium on 813 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kultuurikeskus Vallamaja on 1066 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Rakke bussijaam juures?

  Need Buss liinid peatuvad Rakke bussijaam juures: 165, 230, 66.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rakke bussijaam linnas Rakke

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakke, Eesti sihtpunkti Rakke bussijaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rakke bussijaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rakke bussijaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rakke bussijaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rakke Jaam; Rakke Kool Rakke Gümnaasium; Kultuurikeskus Vallamaja.

Sihtpunkti Rakke bussijaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 165, 230, 66

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rakke bussijaam.

Muudame sihtpunkti Rakke bussijaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakke, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rakke bussijaam, Rakke
Lihtsam saada Rakke bussijaam kasutades app!