Kuidas saada linnas Rakvere asukohta Rannavolle: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rannavolle jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rannavolle jõudmiseks on:

  • Viru on 384 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Polikliinik on 412 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Koidula on 591 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tartu on 602 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rannavolle juures?

Need Buss liinid peatuvad Rannavolle juures: 181, 791, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rannavolle linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti Rannavolle? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rannavolle pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rannavolle jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rannavolle lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viru; Polikliinik; Koidula; Tartu.

Sihtpunkti Rannavolle jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 181, 791, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rannavolle.

Muudame sihtpunkti Rannavolle sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rannavolle, Rakvere
Lihtsam saada Rannavolle kasutades app!