Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Ravolar: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ravolar jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ravolar jõudmiseks on:

  • Endla on 419 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Taksopark on 432 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ravolar juures?

Need Buss liinid peatuvad Ravolar juures: 108, 24A, 32, 42, 48, ELR53.

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Ravolar juures?

Need Köisraudtee liinid peatuvad Ravolar juures: 3.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ravolar linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Ravolar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ravolar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ravolar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ravolar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Endla; Taksopark.

Sihtpunkti Ravolar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 24A, 32, 42, 48, ELR53 Köisraudtee: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ravolar.

Muudame sihtpunkti Ravolar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ravolar, Tallinn
Lihtsam saada Ravolar kasutades app!