Rio de Janeiro, Brasiilia

Algus
Lõpp
Otsi

Liigu linnas Rio de Janeiro ühistranspordiga!

Linnas Rio de Janeiro reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Rio de Janeiro ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Rio de Janeiro ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Kas sind huvitab, kuidas erineb linnas Rio de Janeiro ühistranspordiga liikumine teistest linnadest? Mooviti ühistranspordi register näitab ühistranspordi kasutamist puudutavaid fakte ja statistikat üle 150 linna kohta. Saa teada, milline on sõitjate keskmine ühistranspordiga liikumise ning ooteaeg, kui kaugele inimesed ühistranspordiga tööle jõudmiseks sõidavad ning kui palju linna Rio de Janeiro inimesed iga päev keskmiselt jalutavad. Vaata, millised Metroo, Raudtee, Tramm, praam, Buss ja peatused on linnas Rio de Janeiro kõige populaarsemad ja palju muud!

Rio de Janeiro omab 5 transpordi tüüpi, sealhulgas: Metroo, Raudtee, Tramm, praam, Buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Metrô Rio, SuperVia, VLT Carioca, CCR Barcas, Metrô Rio - Metrô na Superfície, Consórcio BRT, Consórcio BRT - Linhas Alimentadoras, Consórcio INTERNORTE, Consórcio INTERSUL, Consórcio TRANSCARIOCA

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Metroo liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Metrô Rio poolt

Tramm liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja VLT Carioca poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Metrô Rio - Metrô na Superfície poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Consórcio BRT poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Consórcio BRT - Linhas Alimentadoras poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Consórcio INTERNORTE poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Consórcio INTERSUL poolt

Buss liinid asukohas Rio de Janeiro teenusepakkuja Consórcio TRANSCARIOCA poolt

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid