Kuidas saada linnas Järva-Jaani asukohta Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani, Järva-Jaani, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Loo, Jõelähtme 447 min
Buss - 152152
Buss - 413413
Buss - 106106
Buss - 3232
Kõnni
Asukohast Jägala Juga, Jõelähtme 475 min
Kõnni
Buss - 154154
Kõnni
Buss - 363363
Buss - 3232
Kõnni
Asukohast Ümera, Tallinn 474 min
Buss - 155E155E
Buss - 363363
Buss - 3232
Kõnni
Asukohast Nabala, Kiili 518 min
Buss - 116116
Buss - 872872
Buss - 746746
Buss - 3232
Kõnni
Asukohast Vaida, Rae 480 min
Buss - 130130
Kõnni
Buss - 363363
Buss - 3232
Kõnni

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Loo, Jõelähtme sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Jägala Juga, Jõelähtme sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Ümera, Tallinn sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Nabala, Kiili sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Vaida, Rae sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Loo, Jõelähtme sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Jägala Juga, Jõelähtme sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Ümera, Tallinn sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Nabala, Kiili sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Vaida, Rae sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani?

Millised Buss liinid peatuvad Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Tahad saada teada, kuidas jõuda linnas Järva-Jaani, Eesti sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani? Moovit näitab sulle kõige kiiremat marsruuti, et jõuaksid sinna kõige kiiremini kohale. Vaata Mooviti äppi või Mooviti veebilehte, et näha kõige värskemaid sõiduplaane või et planeerida oma teekonda kaardil või vaadata soovitud sihtpunktile lähimaid peatuseid. Kui sa tahad külastada kindlat ristmikku, siis sisesta tänava või tee aadress ning Moovit aitab sul su teekonda planeerida.

Buss võivad viia sind sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani. Järgmised liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 32.

Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi, sest Moovit on kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat saadavalolevat bussiaega või rongiaega. Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani.

Me muudame sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 250 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas Järva-Jaani, Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks.

Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani, Järva-Jaani

Lähimad peatused sihtpunkti Roosna-Alliku — Järva-Jaani ja Seidla — Järva-Jaani linnas Järva-Jaani

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu