Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vihula asukohta Rutja Lennuväli: Buss?

Rutja Lennuväli kaart

Suunajuhised asukohta Rutja Lennuväli, Vihula, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rutja Lennuväli lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Rutja Lennuväli juures?

    Need Buss liinid peatuvad Rutja Lennuväli juures: 17.

    Rohkem andmeid
Rutja Lennuväli kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rutja Lennuväli linnas Vihula

Tahad teada, kuidas saada linnas Vihula, Eesti sihtpunkti Rutja Lennuväli? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rutja Lennuväli pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rutja Lennuväli jõudmiseks.

Sihtpunkti Rutja Lennuväli jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 17

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rutja Lennuväli.

Muudame sihtpunkti Rutja Lennuväli sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vihula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rutja Lennuväli, Vihula
Rutja Lennuväli, Vihula Rutja sõjaväelennuväli (vahetevahel on kasutatud ka nime Kunda lennuväli) on mahajäetud endine Nõukogude Liidu lennuväe varulennuväli Lääne-Virumaal Haljala vallas Rutja ja Kiva külade maadel. Lennuvälja stardirada on 2,5 km pikk ja kaetud betoonplaatidega. Rutja lennuväli oli Nõukogude Liidu 656. õhukaitse hävituslennuväepolgu ehk Tapa polgu varulennuväli. Lennuväli rajati 1980. aastate alguses, maaeralduse lennuvälja rajamiseks tegi Eesti NSV Rakvere rajooni Rahvasaadikute Nõukogu Täitevkomitee 9. aprillil 1981.Lennuvälja ala on maakatastris riigikaitsemaa, mida haldab Kaitseliidu Viru malev. Malev kasutab lennuvälja territooriumi väljaõppeks, sinna on rajatud ka lasketiir.

Sihtpunkti Rutja Lennuväli, Vihula läheduses olevad vaatamisväärsused

Lihtsam saada Rutja Lennuväli kasutades app!