Kuidas saada linnas Vihula asukohta Rutja Lennuväli: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Rutja Lennuväli juures?

Need Buss liinid peatuvad Rutja Lennuväli juures: 17.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rutja Lennuväli linnas Vihula

Otsid suunajuhiseid asukohta Rutja Lennuväli linnas Vihula, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Rutja Lennuväli jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Rutja Lennuväli - Buss: 17.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Rutja Lennuväli ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Rutja Lennuväli kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Rutja Lennuväli, Vihula
Rutja Lennuväli, Vihula Rutja sõjaväelennuväli (vahetevahel on kasutatud ka nime Kunda lennuväli) on mahajäetud endine Nõukogude Liidu lennuväe varulennuväli Lääne-Virumaal Haljala vallas Rutja ja Kiva külade maadel. Lennuvälja stardirada on 2,5 km pikk ja kaetud betoonplaatidega. Rutja lennuväli oli Nõukogude Liidu 656. õhukaitse hävituslennuväepolgu ehk Tapa polgu varulennuväli. Lennuväli rajati 1980. aastate alguses, maaeralduse lennuvälja rajamiseks tegi Eesti NSV Rakvere rajooni Rahvasaadikute Nõukogu Täitevkomitee 9. aprillil 1981.Lennuvälja ala on maakatastris riigikaitsemaa, mida haldab Kaitseliidu Viru malev. Malev kasutab lennuvälja territooriumi väljaõppeks, sinna on rajatud ka lasketiir.
Sihtpunkti Rutja Lennuväli, Vihula läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Rutja Lennuväli kasutades app!