Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sädeme 13: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sädeme 13 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sädeme 13 jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 419 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alemaa on 482 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 844 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sädeme 13 juures?

Need Buss liinid peatuvad Sädeme 13 juures: 108, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sädeme 13 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sädeme 13? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sädeme 13 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sädeme 13 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sädeme 13 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Alemaa; Pikaliiva.

Sihtpunkti Sädeme 13 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sädeme 13.

Muudame sihtpunkti Sädeme 13 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sädeme 13, Tallinn
Lihtsam saada Sädeme 13 kasutades app!