Kuidas saada linnas Tallinn asukohta SKA jõusaal: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti SKA jõusaal jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti SKA jõusaal jõudmiseks on:

  • Sarapuu on 623 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haljas Tee on 967 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad SKA jõusaal juures?

Need Buss liinid peatuvad SKA jõusaal juures: 12, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta SKA jõusaal linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti SKA jõusaal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti SKA jõusaal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti SKA jõusaal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile SKA jõusaal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sarapuu; Haljas Tee.

Sihtpunkti SKA jõusaal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast SKA jõusaal.

Muudame sihtpunkti SKA jõusaal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

SKA jõusaal, Tallinn
Lihtsam saada SKA jõusaal kasutades app!