Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sailboat E4: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sailboat E4 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sailboat E4 jõudmiseks on:

  • Pirita on 208 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 362 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 461 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sailboat E4 juures?

Need Buss liinid peatuvad Sailboat E4 juures: 114, 288, 34A, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sailboat E4 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sailboat E4? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sailboat E4 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sailboat E4 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sailboat E4 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Rummu; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Sailboat E4 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 288, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sailboat E4.

Muudame sihtpunkti Sailboat E4 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sailboat E4, Tallinn
Lihtsam saada Sailboat E4 kasutades app!