Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Saku Autopesula: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku Autopesula jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saku Autopesula jõudmiseks on:

  • Saku Tehnika on 201 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saku Kingu on 661 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Salu on 837 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised Buss liinid peatuvad Saku Autopesula juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saku Autopesula juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku Autopesula linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Saku Autopesula? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku Autopesula pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku Autopesula jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku Autopesula lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Saku Kingu; Salu.

Sihtpunkti Saku Autopesula jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku Autopesula.

Muudame sihtpunkti Saku Autopesula sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku Autopesula, Saku
Lihtsam saada Saku Autopesula kasutades app!