Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Saku ehituskeskus: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku ehituskeskus jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Saku ehituskeskus jõudmiseks on:

    • Saku Tehnika on 876 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Salu on 1009 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Saku ehituskeskus juures?

    Need Buss liinid peatuvad Saku ehituskeskus juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku ehituskeskus linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Saku ehituskeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku ehituskeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku ehituskeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku ehituskeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Tehnika; Salu.

Sihtpunkti Saku ehituskeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku ehituskeskus.

Muudame sihtpunkti Saku ehituskeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku ehituskeskus, Saku
Lihtsam saada Saku ehituskeskus kasutades app!