Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Seljaku: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Seljaku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Seljaku jõudmiseks on:

  • Õismäe Raba on 101 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paljandi on 324 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hälli on 418 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Seljaku juures?

Need Buss liinid peatuvad Seljaku juures: 21.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Seljaku linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Seljaku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Seljaku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Seljaku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Seljaku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Õismäe Raba; Paljandi; Hälli.

Sihtpunkti Seljaku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Seljaku.

Muudame sihtpunkti Seljaku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Seljaku, Tallinn
Lihtsam saada Seljaku kasutades app!