Kuidas saada linnas Tartu asukohta Sepa Kohvik: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sepa Kohvik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sepa Kohvik jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 423 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 800 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 829 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sepa Kohvik juures?

Need Buss liinid peatuvad Sepa Kohvik juures: 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sepa Kohvik linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Sepa Kohvik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sepa Kohvik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sepa Kohvik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sepa Kohvik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Sepa Kohvik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sepa Kohvik.

Muudame sihtpunkti Sepa Kohvik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sepa Kohvik, Tartu
Lihtsam saada Sepa Kohvik kasutades app!