Kuidas saada linnas Luunja asukohta Sirgumetsa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Sirgumetsa juures?

Need Buss liinid peatuvad Sirgumetsa juures: 726, 818, 819, 840, 845.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sirgumetsa linnas Luunja

Tahad teada, kuidas saada linnas Luunja, Eesti sihtpunkti Sirgumetsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sirgumetsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sirgumetsa jõudmiseks.

Sihtpunkti Sirgumetsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 726, 818, 819, 840, 845

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sirgumetsa.

Muudame sihtpunkti Sirgumetsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Luunja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sirgumetsa, Luunja
Sirgumetsa, Luunja

Sirgumetsa is a village in Luunja Parish, Tartu County in eastern Estonia. Wiki

Sihtpunkti Sirgumetsa, Luunja läheduses olevad vaatamisväärsused
Lihtsam saada Sirgumetsa kasutades app!