Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Sisters Cake House: Buss?

Vaata Sisters Cake House, Viimsi kaardil

Sisters Cake House kaart

Suunajuhised asukohta Sisters Cake House, Viimsi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Sisters Cake House lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Sisters Cake House, Viimsi kaardil

Sisters Cake House kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sisters Cake House linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Sisters Cake House? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sisters Cake House pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sisters Cake House jõudmiseks.

Sihtpunkti Sisters Cake House jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 49, V3, V4A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sisters Cake House.

Muudame sihtpunkti Sisters Cake House sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sisters Cake House, Viimsi
Lihtsam saada Sisters Cake House kasutades app!