Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Anija asukohta Soodla: Buss või Raudtee?

Vaata Soodla, Anija, kaardil

Soodla kaart

Suunajuhised asukohta Soodla, Anija, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Soodla lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Soodla, Anija, kaardil

Soodla kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Soodla linnas Anija

Otsid linnas Anija, Eesti suunajuhiseid peatusesse Soodla?

Lae alla Moovit App, et leida praegune sõiduplaan ja samm-sammult suunajuhised Buss või Raudtee marsruutide jaoks, mis läheksid läbi peatuse Soodla.

Sul on peatusesse Soodla jõudmiseks kasutada ka Buss või Raudtee. Need liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: ANIJA 1

Me muudame ühistranspordiga peatusesse Soodla sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 930 miljoni kasutaja Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks, sealhulgas kasutajad linnas Anija.

Soodla, Anija
Soodla, Anija Soodla on küla Harju maakonnas Anija vallas Jägala–Käravete maantee ääres, umbes 35 km kaugusel Tallinnast. Jägala–Käravete maanteel (registrinumbriga 13, Piibe maantee) on bussipeatused Soodla ja Soodla kauplus. Kõrgus merepinnast on 64 m. Soodla küla juures suubub Soodla jõgi Jägala jõkke.Soodla veehoidla on osa Tallinna pinnaveehaardesüsteemist. Külas (Soodla jõe suudmes) asub Gabrieli poolsaar, mis on kaitse alla võetud kui "Gabrieli poolsaar mändidega" (registrikood: KLO4001055, üksikobjekt – pinnavorm, esmakanne 1958).Soodlat on esimest korda mainitud aastal 1241 (Sotal).19. sajandi alguses Soodla küla mõisastati.Küla rajati uuesti 20. sajandi esimesel poolel.
Lihtsam saada Soodla kasutades app!