Kuidas saada linnas Saue asukohta Soome Maja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Soome Maja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Soome Maja jõudmiseks on:

  • Roosi Tee on 96 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pühaküla on 807 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Soome Maja juures?

Need Buss liinid peatuvad Soome Maja juures: 145, 177.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Soome Maja linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Soome Maja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Soome Maja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Soome Maja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Soome Maja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Roosi Tee; Pühaküla.

Sihtpunkti Soome Maja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 177

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Soome Maja.

Muudame sihtpunkti Soome Maja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Soome Maja, Saue
Lihtsam saada Soome Maja kasutades app!