Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tõlliste asukohta Sooru: Buss?

Sooru kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Sooru, Tõlliste, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Sooru lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Sooru?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sooru jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Sooru jõudmiseks on:

  • Sooru Keskus on 701 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Sooru juures?

  Need Buss liinid peatuvad Sooru juures: 179, 312.

  Rohkem andmeid
Sooru kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sooru linnas Tõlliste

Tahad teada, kuidas saada linnas Tõlliste, Eesti sihtpunkti Sooru? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sooru pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sooru jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sooru lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sooru Keskus.

Sihtpunkti Sooru jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 312

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sooru.

Muudame sihtpunkti Sooru sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tõlliste, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sooru, Tõlliste
Sooru, Tõlliste Sooru on küla Valga maakonnas Valga vallas. Küla lähistel paikneb Sooru järv. Külas on olnud Sooru mõis. Aastatel 1992–2017 (kuni Eesti omavalitsuste haldusreformini) asus küla Tõlliste vallas. Soorut mainitakse esmakordselt 1388. aastal mõisana (curia Sore). Sooru mõisa (saksa k Soorhof) mis asus Valga kreisi Luke kihelkonnas, hoonestus püstitati valdavas osas 19. sajandi teisel poolel c. Wrangelite ajal. Väike ühekorruseline härrastemaja on tänaseks hävinud. Kõrvalhoonetest tähelepandavaimad on postidele toetuva ulualusega aidahoone ja hilisklassitsistliku fassaadiga tall-tõllakuur. Suure paisjärve kaldal asub 19. sajandi lõpul ehitatud telliskivist, puidust pealeehitisega vesiveski, katus kaetud algsete tsementkividega. Veski sisustus on hävinud; säilinud on veskisild koos tammiga. Teise maailmasõja eel asus Soorus telefoni kõnepunkt, kohalik postiagentuur asus Soonjas. Sooru pargis kasvab rohkesti saarvahtraid, 5,5 m kõrgune ligustripõõsas, ilusaid hõbepajusid, hall pähklipuu, mitmeid vene lehiseid, valge mänd jt., kokku 38 liiki. Väikese Emajõe oru põhjanõlval, Pedeli jõe suudme vastas kerkib järsk Tõlliste mägi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Sooru jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Sooru kasutades app!