Kuidas saada linnas Saue asukohta Spa Maja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Spa Maja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Spa Maja jõudmiseks on:

  • Roosi Tee on 128 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pühaküla on 839 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Spa Maja juures?

Need Buss liinid peatuvad Spa Maja juures: 145, 146, 177.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Spa Maja linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Spa Maja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Spa Maja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Spa Maja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Spa Maja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Roosi Tee; Pühaküla.

Sihtpunkti Spa Maja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 146, 177

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Spa Maja.

Muudame sihtpunkti Spa Maja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Spa Maja, Saue
Lihtsam saada Spa Maja kasutades app!