Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Harku asukohta Suurupi: Buss?

Suurupi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Suurupi, Harku, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Suurupi lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suurupi jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Suurupi jõudmiseks on:

  • Sõpruse Ak on 66 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Suurupi juures?

  Need Buss liinid peatuvad Suurupi juures: 207, 237.

  Rohkem andmeid
Suurupi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Suurupi linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Suurupi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suurupi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suurupi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suurupi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sõpruse Ak.

Sihtpunkti Suurupi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 207, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suurupi.

Muudame sihtpunkti Suurupi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suurupi, Harku
Suurupi, Harku Suurupi (vanemad nimekujud Suuropi ja Surpe) on küla Harku vallas Harju maakonnas, Suurupi poolsaarel. Külas asus Vana-Pääla mõis (Vana-Klooga mnt ääres), Vääna mõisa kõrvalmõis. Suurupis oli sadam. Sadamakail oli raudteeharu, mis 1920-ndate alguses oli ühenduses Liiva–Vääna raudteega.Külas ja lähiümbruses asub mitu Peeter Suure merekindluse peapositsiooni ning hilisema Eesti merejõudude Suuropi Komandantuuri ehitist. Küla pangapealset osa läbib ajalooline Vana-Klooga maantee. Suurupi on tuntud oma kahe (ülemise ja alumise) tuletorni poolest. Harku valla andmetel elab 1. juuni 2012 seisuga Suurupis 878 elanikku.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Suurupi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Suurupi kasutades app!