Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tähistaeva 12: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tähistaeva 12 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tähistaeva 12 jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 532 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 740 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 968 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tähistaeva 12 juures?

Need Buss liinid peatuvad Tähistaeva 12 juures: 127, 237, 41B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tähistaeva 12 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Tähistaeva 12? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tähistaeva 12 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tähistaeva 12 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tähistaeva 12 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Räga; Pikaliiva.

Sihtpunkti Tähistaeva 12 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 127, 237, 41B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tähistaeva 12.

Muudame sihtpunkti Tähistaeva 12 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tähistaeva 12, Tallinn
Lihtsam saada Tähistaeva 12 kasutades app!