Kuidas saada linnas Harku asukohta Tabasalu Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tabasalu Alajaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tabasalu Alajaam jõudmiseks on:

  • Tammi Tee on 851 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tabasalu Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Tabasalu Alajaam juures: 111, 127, H3, H9.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tabasalu Alajaam linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Tabasalu Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tabasalu Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tabasalu Alajaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tabasalu Alajaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tammi Tee.

Sihtpunkti Tabasalu Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111, 127, H3, H9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tabasalu Alajaam.

Muudame sihtpunkti Tabasalu Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tabasalu Alajaam, Harku
Lihtsam saada Tabasalu Alajaam kasutades app!