Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Tallinna maantee 2: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tallinna maantee 2 jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tallinna maantee 2 jõudmiseks on:

  • Õlletehase on 169 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saku Gümnaasium on 291 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tallinna maantee 2 juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tallinna maantee 2 juures: 113, 206.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tallinna maantee 2 linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Tallinna maantee 2? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tallinna maantee 2 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tallinna maantee 2 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tallinna maantee 2 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Õlletehase; Saku Gümnaasium.

Sihtpunkti Tallinna maantee 2 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 113, 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tallinna maantee 2.

Muudame sihtpunkti Tallinna maantee 2 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tallinna maantee 2, Saku
Lihtsam saada Tallinna maantee 2 kasutades app!