Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tartu asukohta Tammistu: Buss?

Suunajuhised asukohta Tammistu, Tartu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tammistu lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Tammistu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Tammistu juures: 726, 847.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tammistu linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Tammistu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tammistu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tammistu jõudmiseks.

Sihtpunkti Tammistu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 726, 847

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tammistu.

Muudame sihtpunkti Tammistu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tammistu, Tartu
Lihtsam saada Tammistu kasutades app!