Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tanuma: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tanuma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tanuma jõudmiseks on:

  • Tanuma on 266 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sõba on 362 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 442 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 531 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tanuma juures?

Need Buss liinid peatuvad Tanuma juures: 108, 21, 237, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tanuma linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Tanuma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tanuma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tanuma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tanuma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tanuma; Sõba; Pikaliiva; Räga.

Sihtpunkti Tanuma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 21, 237, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tanuma.

Muudame sihtpunkti Tanuma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tanuma, Tallinn
Lihtsam saada Tanuma kasutades app!