Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tatari: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tatari jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tatari jõudmiseks on:

  • Veerenni on 184 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Liivalaia on 223 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tatari juures?

Need Buss liinid peatuvad Tatari juures: 16, 47, 73.

Tatari, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tatari linnas Tallinn

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Tallinn, Eesti tänavale Tatari?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Tatari, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Tatari kõige lähedamal: Veerenni; Liivalaia.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Tatari juurest mööda - Buss: 16, 47, 73.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Tatari jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Tallinn.

Tatari, Tallinn
Tatari, Tallinn Tatari asum on asum Tallinnas Kesklinna linnaosas. Asum piirneb Tõnismäe, Südalinna, Sibulaküla, Uue Maailma ja Veerenni asumiga. Tatari asumi pindala on 0,22 km2.Tatari asum ja tänav on saanud nime selle järgi, et 18. sajandil ja ka hiljem elas asumis palju tatarlasi (sh kõrgemate aukraadidega mereväeohvitsere). Asumit on kutsutud ka Süda-Tatari piirkonnaks.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tatari jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tatari kasutades app!