Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Teeristi Söögituba: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Teeristi Söögituba jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Teeristi Söögituba jõudmiseks on:

  • Räga on 136 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 219 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sõba on 297 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Teeristi Söögituba juures?

Need Buss liinid peatuvad Teeristi Söögituba juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000+ linna ning seda 96+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Teeristi Söögituba linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Teeristi Söögituba? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Teeristi Söögituba pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Teeristi Söögituba jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Teeristi Söögituba lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Räga; Pikaliiva; Sõba.

Sihtpunkti Teeristi Söögituba jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Teeristi Söögituba.

Muudame sihtpunkti Teeristi Söögituba sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 680 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Teeristi Söögituba, Tallinn
Lihtsam saada Teeristi Söögituba kasutades app!