Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Tektoon-A: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tektoon-A jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tektoon-A jõudmiseks on:

  • Kiiu on 126 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kiiu Viadukt on 1151 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tektoon-A juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tektoon-A juures: 151, 152A.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tektoon-A linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Tektoon-A? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tektoon-A pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tektoon-A jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tektoon-A lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kiiu; Kiiu Viadukt.

Sihtpunkti Tektoon-A jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 151, 152A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tektoon-A.

Muudame sihtpunkti Tektoon-A sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tektoon-A, Kuusalu
Lihtsam saada Tektoon-A kasutades app!