Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tervise: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tervise jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tervise jõudmiseks on:

  • Tervise on 38 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lastehaigla on 533 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lepistiku on 803 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tervise juures?

Need Buss liinid peatuvad Tervise juures: 17, 17A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tervise linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Tervise? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tervise pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tervise jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tervise lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tervise; Lastehaigla; Lepistiku.

Sihtpunkti Tervise jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 17, 17A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tervise.

Muudame sihtpunkti Tervise sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tervise, Tallinn
Lihtsam saada Tervise kasutades app!