Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kambja asukohta Tirba: Buss?

Suunajuhised asukohta Tirba, Kambja, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tirba lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Tirba juures?

    Need Buss liinid peatuvad Tirba juures: 312, 71.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tirba linnas Kambja

Tahad teada, kuidas saada linnas Kambja, Eesti sihtpunkti Tirba? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tirba pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tirba jõudmiseks.

Sihtpunkti Tirba jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 312, 71

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tirba.

Muudame sihtpunkti Tirba sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kambja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tirba, Kambja
Lihtsam saada Tirba kasutades app!