Kuidas saada linnas Paide asukohta Toyota Keskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Toyota Keskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Toyota Keskus jõudmiseks on:

  • Pärnuvälja on 174 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 454 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paide Bussijaam on 1001 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Toyota Keskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Toyota Keskus juures: 170, 179, 348.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Toyota Keskus linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Toyota Keskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Toyota Keskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Toyota Keskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Toyota Keskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnuvälja; Raudtee; Paide Bussijaam.

Sihtpunkti Toyota Keskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 170, 179, 348

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Toyota Keskus.

Muudame sihtpunkti Toyota Keskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Toyota Keskus, Paide
Lihtsam saada Toyota Keskus kasutades app!