Kuidas saada linnas Salem asukohta Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast, Salem, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada asukohta Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast: Buss | Moovit

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Asukohast Mcdonald'S, Hayesville 39 min
Buss - 0303
Buss - 0606
walking.svg
Asukohast Witness Tree Vineyard, Keizer 85 min
walking.svg
Buss - 0909
Buss - 0909
Buss - 0707
walking.svg
Asukohast Kroc Center, Salem 47 min
Buss - 2323
Buss - 0606
walking.svg

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Willamette Valley Vineyards sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 06, Buss - 06 abil asukohast Willamette Valley Vineyards sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 111 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast El Rancho Nuevo sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 02X, Buss - 07 abil asukohast El Rancho Nuevo sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 150 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Mcdonald'S, Hayesville sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 03, Buss - 06 abil asukohast Mcdonald'S, Hayesville sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Witness Tree Vineyard, Keizer sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kroc Center, Salem sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 23, Buss - 06 abil asukohast Kroc Center, Salem sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 48 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Mcdonald'S, Hayesville sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 03, Buss - 06 abil asukohast Mcdonald'S, Hayesville sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 39 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Witness Tree Vineyard, Keizer sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kroc Center, Salem sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast?

 • Buss - 23, Buss - 06 abil asukohast Kroc Center, Salem sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks kulub 48 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast jõudmiseks on:
  • Mission @ 17th on 496 jardi, 7 min jalutuskäigu kaugusel
  • 13th @ Hines on 577 jardi, 7 min jalutuskäigu kaugusel
  • 12th St. @ Lee on 796 jardi, 10 min jalutuskäigu kaugusel
  • 12th @ Leslie on 838 jardi, 11 min jalutuskäigu kaugusel
  • 13th @ Amtrak on 866 jardi, 11 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Salem sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast.

Kasuta sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast, Salem

Lähimad peatused sihtpunkti Tripp Street Southeast ja 14th Street Southeast linnas Salem

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid