Kuidas saada linnas Pembroke asukohta Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro, Pembroke, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Malta International Airport - Departures, Hal Luqa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - X1 abil asukohast Malta International Airport - Departures, Hal Luqa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 30 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Marsaxlokk, Marsaxlokk sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - 210, Buss - X1 abil asukohast Marsaxlokk, Marsaxlokk sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 48 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Marsascala Parish, Marsaskala sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Ghar Dalam, Birżebbuġa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - 82, Buss - 120 abil asukohast Ghar Dalam, Birżebbuġa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 63 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Gianpula, Haż-Żebbuġ sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Malta International Airport - Departures, Hal Luqa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - X1 abil asukohast Malta International Airport - Departures, Hal Luqa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 30 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Marsaxlokk, Marsaxlokk sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - 210, Buss - X1 abil asukohast Marsaxlokk, Marsaxlokk sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 48 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Marsascala Parish, Marsaskala sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Ghar Dalam, Birżebbuġa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

 • Buss - 82, Buss - 120 abil asukohast Ghar Dalam, Birżebbuġa sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks kulub 63 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Gianpula, Haż-Żebbuġ sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro jõudmiseks on:
  • Napuljun on 125 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel
  • St. Andrew's on 218 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel
  • St Andrew's on 249 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel
  • Manche on 457 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel
  • Pembroke Park & Ride 2 on 625 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Pembroke sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro.

Kasuta sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro, Pembroke

Lähimad peatused sihtpunkti Triq Anzac ja Triq Napuljun Tagliaferro linnas Pembroke

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid