Kuidas saada linnas Võru asukohta Vähkjärv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vähkjärv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vähkjärv jõudmiseks on:

  • Meegomäe on 716 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kubija on 742 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 971 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vähkjärv juures?

Need Buss liinid peatuvad Vähkjärv juures: 16.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vähkjärv linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Vähkjärv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vähkjärv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vähkjärv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vähkjärv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Meegomäe; Kubija; Kooli.

Sihtpunkti Vähkjärv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vähkjärv.

Muudame sihtpunkti Vähkjärv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vähkjärv, Võru
Lihtsam saada Vähkjärv kasutades app!