Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Vändriku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vändriku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vändriku jõudmiseks on:

  • Arja on 717 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Valguta on 844 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vändriku juures?

Need Buss liinid peatuvad Vändriku juures: 25, 369, 522.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vändriku linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Vändriku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vändriku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vändriku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vändriku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Arja; Valguta.

Sihtpunkti Vändriku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 369, 522

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vändriku.

Muudame sihtpunkti Vändriku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vändriku, Rõngu
Lihtsam saada Vändriku kasutades app!