Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Vaivara Sinimägede Muuseum: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vaivara Sinimägede Muuseum lähedusest - Buss: 631, 742, 906.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks on:

  • Sinimäe on 639 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vaivara Sinimägede Muuseum juures?

Need Buss liinid peatuvad Vaivara Sinimägede Muuseum juures: 631, 742, 906.

Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vaivara Sinimägede Muuseum linnas Vaivara

Otsid linnas Vaivara, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Vaivara Sinimägede Muuseum.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Vaivara Sinimägede Muuseum lähimate peatuste vahel: Sinimäe.

Sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 631, 742, 906.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Vaivara Sinimägede Muuseum, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara
Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara Vaivara Sinimägede Muuseum on Narva-Jõesuu linnas Sinimäe asulas olev muuseum, mis tutvustab eelkõige II maailmasõja ajal toimunud Sinimägede lahinguga seonduvat. Muuseumis eksponeeritakse relvi, mundreid, sõdurite isiklikke esemeid, sõjaaegseid fotosid, vaenupoolte propagandaplakateid jne. Peale sõjatemaatika kajastab muuseum ka Vaivara valla ajalugu. Suurelt ekraanilt saab vaadata ajaloolisi filmi ja dokumentaalkaadreid. Vaatamata raskele sõjateemale on väljapanekus mõeldud kõigile: sellel ajal kui täiskasvanud detailide uurimisele keskenduvad, on noorematel võimalik üht-teist oma käega katsuda ja proovida. Muuseumist on võimalik tellida giiditeenust, kus retkejuhtideks ja giidideks on siinset piirkonda väga hästi tundvad inimesed. Retkejuhid on head teejuhid teemades, mida ei kajasta muuseumi väljapanek - loodus, sõjaajalugu, kultuurilugu.Muuseum paikneb Vaivara mõisa renoveeritud aidas ja sepikojas.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vaivara Sinimägede Muuseum kasutades app!