Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Vaivara Sinimägede Muuseum: Buss?

Vaivara Sinimägede Muuseum kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vaivara Sinimägede Muuseum lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks on:

  • Sinimäe on 639 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Vaivara Sinimägede Muuseum juures?

  Need Buss liinid peatuvad Vaivara Sinimägede Muuseum juures: 631, 742, 906.

  Rohkem andmeid
Vaivara Sinimägede Muuseum kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vaivara Sinimägede Muuseum linnas Vaivara

Tahad teada, kuidas saada linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vaivara Sinimägede Muuseum lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sinimäe.

Sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 631, 742, 906

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vaivara Sinimägede Muuseum.

Muudame sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vaivara, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara
Vaivara Sinimägede Muuseum, Vaivara Vaivara Sinimägede Muuseum on Narva-Jõesuu linnas Sinimäe asulas olev muuseum, mis tutvustab eelkõige II maailmasõja ajal toimunud Sinimägede lahinguga seonduvat. Muuseumis eksponeeritakse relvi, mundreid, sõdurite isiklikke esemeid, sõjaaegseid fotosid, vaenupoolte propagandaplakateid jne. Peale sõjatemaatika kajastab muuseum ka Vaivara valla ajalugu. Suurelt ekraanilt saab vaadata ajaloolisi filmi ja dokumentaalkaadreid. Vaatamata raskele sõjateemale on väljapanekus mõeldud kõigile: sellel ajal kui täiskasvanud detailide uurimisele keskenduvad, on noorematel võimalik üht-teist oma käega katsuda ja proovida. Muuseumist on võimalik tellida giiditeenust, kus retkejuhtideks ja giidideks on siinset piirkonda väga hästi tundvad inimesed. Retkejuhid on head teejuhid teemades, mida ei kajasta muuseumi väljapanek - loodus, sõjaajalugu, kultuurilugu.Muuseum paikneb Vaivara mõisa renoveeritud aidas ja sepikojas.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vaivara Sinimägede Muuseum jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Vaivara Sinimägede Muuseum kasutades app!