Kuidas saada linnas Mäksa asukohta Vana-Kastre: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vana-Kastre jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vana-Kastre jõudmiseks on:

  • Vana-Kastre on 302 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vana-Kastre juures?

Need Buss liinid peatuvad Vana-Kastre juures: 801, 837.

Vana-Kastre, Mäksa, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vana-Kastre linnas Mäksa

Tahad teada, kuidas saada linnas Mäksa, Eesti sihtpunkti Vana-Kastre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vana-Kastre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vana-Kastre jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vana-Kastre lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vana-Kastre.

Sihtpunkti Vana-Kastre jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 801, 837.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vana-Kastre.

Muudame sihtpunkti Vana-Kastre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Mäksa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vana-Kastre, Mäksa
Vana-Kastre, Mäksa Vana-Kastre on küla Tartu maakonnas Kastre vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Mäksa valda. Kui Tartu oli 17. sajandil varemetes ning selle kindlustamist peeti liiga keeruliseks, kaalus Rootsi võim Tartu ümberkolimist Kastresse. Küla lääne- ja idapiiri märgib Luutsna jõgi ja põhjapiiril voolab Emajõgi. Küla läbib Tartu–Räpina–Värska maantee. Külas tegutseb ettevõtte Columbia Kivi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vana-Kastre jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vana-Kastre kasutades app!