Kuidas saada linnas Tartu asukohta Veeriku Poid & Grill: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Veeriku Poid & Grill jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Veeriku Poid & Grill jõudmiseks on:

  • Tulbi on 16 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viljandi Maantee on 253 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ravila on 302 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Veeriku Poid & Grill juures?

Need Buss liinid peatuvad Veeriku Poid & Grill juures: 3, 305, 307, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Veeriku Poid & Grill linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Veeriku Poid & Grill? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Veeriku Poid & Grill pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Veeriku Poid & Grill jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Veeriku Poid & Grill lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tulbi; Viljandi Maantee; Ravila.

Sihtpunkti Veeriku Poid & Grill jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 305, 307, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Veeriku Poid & Grill.

Muudame sihtpunkti Veeriku Poid & Grill sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Veeriku Poid & Grill, Tartu
Lihtsam saada Veeriku Poid & Grill kasutades app!