Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Velvet: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Velvet jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Velvet jõudmiseks on:

  • Supluse Puiestee on 259 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Randvere Tee on 539 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 641 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Velvet juures?

Need Buss liinid peatuvad Velvet juures: 114, 1A, 260, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Velvet linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Velvet? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Velvet pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Velvet jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Velvet lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Supluse Puiestee; Randvere Tee; Pirita.

Sihtpunkti Velvet jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 260, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Velvet.

Muudame sihtpunkti Velvet sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Velvet, Tallinn
Lihtsam saada Velvet kasutades app!