Kuidas saada linnas Saue asukohta Vene Maja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vene Maja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vene Maja jõudmiseks on:

  • Roosi Tee on 56 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pühaküla on 767 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vene Maja juures?

Need Buss liinid peatuvad Vene Maja juures: 145, 146, 177.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vene Maja linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Vene Maja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vene Maja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vene Maja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vene Maja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Roosi Tee; Pühaküla.

Sihtpunkti Vene Maja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 146, 177

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vene Maja.

Muudame sihtpunkti Vene Maja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vene Maja, Saue
Lihtsam saada Vene Maja kasutades app!