Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vesse: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vesse jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vesse jõudmiseks on:

  • Vesse on 227 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vesse Parkla on 235 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vesse juures?

Need Buss liinid peatuvad Vesse juures: 104A, 12, 49, 54.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vesse linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vesse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vesse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vesse jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vesse lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vesse; Vesse Parkla.

Sihtpunkti Vesse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 104A, 12, 49, 54.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vesse.

Muudame sihtpunkti Vesse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vesse, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vesse kasutades app!