Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Village Swing: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Village Swing juures?

Need Buss liinid peatuvad Village Swing juures: 152, 152B, 155E, 226.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Village Swing linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Village Swing? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Village Swing pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Village Swing jõudmiseks.

Sihtpunkti Village Swing jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 152, 152B, 155E, 226

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Village Swing.

Muudame sihtpunkti Village Swing sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Village Swing, Kuusalu
Lihtsam saada Village Swing kasutades app!