Kuidas saada linnas Tallinn asukohta emme citröen: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti emme citröen jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti emme citröen jõudmiseks on:

  • Lükati Tee on 334 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haljas Tee on 546 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katleri on 837 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad emme citröen juures?

Need Buss liinid peatuvad emme citröen juures: 12, 5, 65.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta emme citröen linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti emme citröen? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti emme citröen pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti emme citröen jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile emme citröen lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lükati Tee; Haljas Tee; Katleri.

Sihtpunkti emme citröen jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 5, 65

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast emme citröen.

Muudame sihtpunkti emme citröen sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

emme citröen, Tallinn
Lihtsam saada emme citröen kasutades app!