Kuidas saada linnas Tallinn asukohta kassimaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti kassimaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti kassimaja jõudmiseks on:

  • Tanuma on 261 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sõba on 357 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 539 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Räga on 620 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad kassimaja juures?

Need Buss liinid peatuvad kassimaja juures: 108, 237, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta kassimaja linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti kassimaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti kassimaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti kassimaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile kassimaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tanuma; Sõba; Pikaliiva; Räga.

Sihtpunkti kassimaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast kassimaja.

Muudame sihtpunkti kassimaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

kassimaja, Tallinn
Lihtsam saada kassimaja kasutades app!