קו 1
מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעזריטש/שדרות דרך האר''י ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (20 תחנות)
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
לובלין א
החוזה מלובלין/דרכי איש
החוזה מלובלין/קדושת ציון
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-07:28 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-08:16 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:28 - 08:16
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ד׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ה׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ו׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ מעזריטש/שדרות דרך האר''י), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא מעזריטש/שדרות דרך האר''י והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים