Tramm - 4

4

Tondi - Lennujaam

Tallinna Linnatranspordi AS

4 tramm sõiduplaan

4 tramm liin töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 0:10 - 23:50

Päev Töötunnid
Esmaspäev 0:10 - 23:50
Teisipäev 0:10 - 23:50
Kolmapäev 0:10 - 23:50
Neljapäev 0:10 - 23:50
Reede 0:10 - 23:50
Laupäev 0:10 - 23:50
Pühapäev 0:10 - 23:50
Vaata sõiduplaani

4 tramm liini kaart

4 tramm liini kaart

4 tramm marsruudi sõiduplaan ja peatused

4 tramm (Suund: Lennujaam) omab 18 peatust väljub peatusest Tondi ja lõpp-peatuseks on Lennujaam.

4 tramm sõidugraafiku ülevaade tulevaseks nädalaks: Alustab teenust 0:10 ja lõpetab 23:50. Sellel nädalal töötab päevadel: argipäev.

Vali altpoolt mistahes 4 tramm peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.

Vaata Kaardil

Suund: Lennujaam (18 peatust)

Vaata PDF-ina: 4 sõiduplaan, peatused ja kaart

4 KKK

Millal alustab 4 tramm sõitmist?

4 tramm alustab sõitmist 0:10 päevadel Pühapäev, Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede, Laupäev.

Millal lõpetab 4 tramm sõitmise?

4 tramm lõpetab sõitmise 23:50 päevadel Pühapäev, Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede, Laupäev.

Millal 4 tramm saabub?

Millal Tondi - Lennujaam Tramm tuleb? Vajuta siia live saabumisaegade jaoks ning et vaadata Tondi - Lennujaam Tramm lähima peatuse täielikku sõiduplaani.

Nimekiri liini 4 tramm peatustest

Tondi • Kalev • Tallinn-Väike • Vineeri • Kosmos • Vabaduse Väljak • Viru • Hobujaama • Paberi • Keskturg • Bussijaam • Lubja • Majaka • Sikupilli • Majaka Põik • Ülemiste Jaam • Ülemiste Linnak • Lennujaam

Nimekiri liini 4 tramm tänavatest

17a Tondi Tänav • 146 Pärnu Maantee • 123a Pärnu mnt • 68 Pärnu mnt • 41d Pärnu Maantee • Vabaduse väljak • 27a Viru • 2 Narva Maantee • 16 Tartu Maantee • 47 Tartu mnt • 1 Johannes Kappeli Tänav • 83 Tartu Maantee • 5 Majaka Tänav • 28a Majaka • 52 Majaka Tänav • Keevise

4 tramm sõiduplaan

4 tramm liin töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 0:10 - 23:50

Päev Töötunnid
Esmaspäev 0:10 - 23:50
Teisipäev 0:10 - 23:50
Kolmapäev 0:10 - 23:50
Neljapäev 0:10 - 23:50
Reede 0:10 - 23:50
Laupäev 0:10 - 23:50
Pühapäev 0:10 - 23:50
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

4 (Tallinna Linnatranspordi AS)

Liini 4 tramm esimeseks peatuseks on Tondi ja viimaseks on Lennujaam. 4 (Suund: Lennujaam) sõidab vahemikus argipäev.

Lisainfo: 4 omab 18 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 32 minutit.

Oled teel? Vaata, miks üle 460 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Tallinna Linnatranspordi AS soovitatavaid marsruute, tramm reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 4 tramm peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja tramm sõiduplaan 4 tramm jaoks.

4 minu läheduses

Tallinna Linnatranspordi AS linnas Eesti

2 3 1

4 KKK

Millal alustab 4 tramm sõitmist?

4 tramm alustab sõitmist 0:10 päevadel Pühapäev, Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede, Laupäev.

Millal lõpetab 4 tramm sõitmise?

4 tramm lõpetab sõitmise 23:50 päevadel Pühapäev, Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede, Laupäev.

Millal 4 tramm saabub?

Millal Tondi - Lennujaam Tramm tuleb? Vajuta siia live saabumisaegade jaoks ning et vaadata Tondi - Lennujaam Tramm lähima peatuse täielikku sõiduplaani.

Lihtsam viis saada informatsiooni liini kohta 4 kasutades äppi!