Liin 409
Elva
GoBus AS
GoBus AS 409 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
409 buss (Elva) omab 28 peatust väljub peatusest Tartu Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Elva.
Vali altpoolt mistahes 409 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Elva (28 peatust)
Tartu Bussijaam
Pauluse
Kaare
Raja
Teaduspark
Saariku
Lemmatsi
Näki
Külitse
Kose
Soo
Valgeristi
Järiste
Aiamaa
Nõo Kool
Nõo
Meeri Tee
Vastse-Nõo
Tõravere
Vapramäe
Vissi
Peedumäe
Kulbilohu
Arbimäe
Ujula
Turuplatsi
Nooruse
Elva
409 KKK
Millal alustab 409 buss sõitmist?
Teenused liinil 409 buss algavad 06:50 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 409 buss sõitmise?
Teenused liinil 409 buss peatuvad 20:30 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 409 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Elva Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Elva Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 409 buss töötab Tööpüha pühadel?
409 buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 409 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 409 buss peatus.
409 buss sõiduplaan
409 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:50 - 20:30
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
T | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
K | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
N | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
R | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
L | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
P | 06:50 - 20:30 | 60 - 130 |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 409 (alates Tartu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 409 (Elva) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
409 liin buss hind
GoBus AS 409 (Elva) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
409 (GoBus AS)
Liini 409 buss esimeseks peatuseks on Tartu Bussijaam ja viimaseks on Elva. 409 (Elva) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 409 omab 28 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 50 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 409 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 409 buss jaoks.
Liini 409 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 409 (Elva) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 409 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 409 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 22A - Võru - Põlva - Ahja - Mooste/ Sõiduplaan
- 27B - Põlva - Saverna - Valgjärve - Saverna - Põlva/ Sõiduplaan
- 293 - Valga - Pärnu/ Sõiduplaan
- 20A - Lao - Himmaste - Lina - Põlva bussijaam/ Sõiduplaan
- 8 - Rapla - Seli - Juuru - Purila - Rapla/ Sõiduplaan
- 31B - Lüllemäe - Vähero - Valga/ Sõiduplaan
- 1 - Gagarini - Tehase/ Sõiduplaan
- 76A - Otepää - Anne - Antsla/ Sõiduplaan
- J17 - Loo - Liivamäe - Kallavere - Ülgase - Uus-Rebala - Kostivere/ Sõiduplaan
- 21 - Rapla - Juuru/ Sõiduplaan
- 305 - Rakvere - Tallinn/ Sõiduplaan
- 15A - Põlva - Vinso - Veriora - Vinso - Holvandi - Põlva/ Sõiduplaan
- 2 - Kannuka - Tehase/ Sõiduplaan
- 60 - Jõhvi - Kuremäe/ Sõiduplaan
- 25K - Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva/ Sõiduplaan
- 4B - Riiska-Taagepera-Tõrva/ Sõiduplaan
- 20H - Valga-Taagepera-Tõrva/ Sõiduplaan
- 31A - Valga-Lüllemäe-Rebasemõisa-Koobassaare-Vähero-Valga/ Sõiduplaan
- 82C - Räpina - Kahkva - Orava/ Sõiduplaan
- 50 - Kanepi - Heisri - Kanepi - Vaparisti - Varbuse - Põlgaste/ Sõiduplaan