קו 481
מעלה אדומים←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 481 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתלמוד תורה/דרך קדם ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 481 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעלה אדומים←תל אביב-יפו (51 תחנות)
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך קדם/נופי הסלע
נופי הסלע/החלמיש
החלמיש/הרכס
הרכס/הגביש
הגעש/הרכס
הרכס/השיש
הרכס/נופי הסלע
האלמוג/חלוקי נחל
האלמוג/הכורכר
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
השחם/נופי הסלע
השחם/השיש
השחם/השיש
השחם/הגזית
הגזית/השחם
הצור/דרך קדם
הרכס/הניקרה
דרך קדם/נופי הסלע
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך הגיא/דרך קדם
דרך הגיא/המצדים
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה
דרך מדבר יהודה/הגיתית
הגיתית/העוגב
הגיתית/העוגב
הנבל/העוגב
הכינור/הצילצל
החליל/השופר
דרך מדבר יהודה/החליל
חטיבת הביניים דקל וילנאי
מתנ''ס
קניון אדומים
עירייה
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
פרי מגדים/חוט השני
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/עת הזמיר
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/אגן הסהר
משטרת מעלה אדומים/דרך הר הבית
חיים יסקי/ צ'רצ'יל
ההגנה/לוחמי הגטאות
מרכז מסחרי/ההגנה
ההגנה/אצ''ל
צומת הגבעה הצרפתית/ההגנה
יגאל ידין/דרוק
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 481
מתי מתחיל לפעול קו 481?
קו 481 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 481 מפסיק לעבוד?
קו 481 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 481?
כדי לראות מתי קו מעלה אדומים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלה אדומים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעלה אדומים←תל אביב-יפו (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 481 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 481 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 481
קו האוטובוס 481, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 06:30 | 20 |
ב׳ | 05:30 - 06:30 | 20 |
ג׳ | 05:30 - 06:30 | 20 |
ד׳ | 05:30 - 06:30 | 20 |
ה׳ | 05:30 - 06:30 | 20 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל481 (מ תלמוד תורה/דרך קדם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 481
תעריף הנסיעה ב481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
481 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 481 היא תלמוד תורה/דרך קדם והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 481. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 481.
מעקב אחר קו האוטובוס 481 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 481 (מעלה אדומים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 481 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 481 ב-ישראל
481 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#
- 397 - בהזמנה מראש ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#אילת ↔ באר שבע
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 754 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->שפע חיים/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-19
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#
- 546 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->תיכון בית רחל-קוממיות-3#
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#