Liin 53B
Võru - Ridali - Tilsi - Puskaru põik - Aarna - Põlva
GoBus AS
GoBus AS 53B buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
53B buss (Põlva Bussijaam) omab 22 peatust väljub peatusest Võru Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Põlva Bussijaam.
53B buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
10:10. Sellel nädalal töötab päevadel Nädalavahetus.
Vali altpoolt mistahes 53B buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Põlva Bussijaam (22 peatust)
Võru Bussijaam
Kirumpää
Väimela Tee
Lapi
Raiste
Ridali
Leega
Tilsi
Mustajõe Tee
Mustajõe
Sikajala
Puskaru Põik
Laane
Kähri Küla
Juudakäpa
Kiriku
Tännassilma
Kiuma Küla
Aarna
Metsanurga
Perämõtsa
Põlva Bussijaam
53B KKK
Millal alustab 53B buss sõitmist?
Teenused liinil 53B buss algavad 10:10 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev.
Millal lõpetab 53B buss sõitmise?
Teenused liinil 53B buss peatuvad 10:10 järgnevatel päevadel pühapäev, laupäev
Millal 53B buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Võru - Ridali - Tilsi - Puskaru põik - Aarna - Põlva Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Võru - Ridali - Tilsi - Puskaru põik - Aarna - Põlva Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 53B buss töötab Tööpüha pühadel?
53B buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 53B buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 53B buss peatus.
53B buss sõiduplaan
53B buss marsruut töötab nädalavahetustel. Tavalised töötunnid: 10:10
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | Ei Sõida | Ei Sõida |
T | Ei Sõida | Ei Sõida |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | Ei Sõida | Ei Sõida |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | 10:10 | Üks väljumine |
P | 10:10 | Üks väljumine |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 53B (alates Võru Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 53B (Põlva Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
53B liin buss hind
GoBus AS 53B (Põlva Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
53B (GoBus AS)
Liini 53B buss esimeseks peatuseks on Võru Bussijaam ja viimaseks on Põlva Bussijaam. 53B (Põlva Bussijaam) sõidab vahemikus Nädalavahetus.
Lisainfo: 53B omab 22 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 45 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 53B buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 53B buss jaoks.
Liini 53B reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 53B (Põlva Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 53B buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 53B liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 3211 - Kuressaare-Aste-Hakjala/ Sõiduplaan
- 132 - Tallinn - Järveküla - Rae küla - Jüri/ Sõiduplaan
- 3306 - Kuressaare-Upa-Kaarma-Haamse-Aste-Kuressaare
- 72D - Tartu - Ahja - Räpina - Värska - (Värska sanatoorium)/ Sõiduplaan
- 91 - Räpina - Leevaku - Mooste - Põlva - Vastse-Kuuste - Tartu/ Sõiduplaan
- 20E - Tõrva - Taagepera - Valga bussijaam
- 5211 - Kuressaare-Kõljala-Laimjala-Orissaare-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 37 - Rapla - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 18K - Antsla-Lüllemäe-Vähero-Valga/ Sõiduplaan
- 2B - Räpina - Ruusa - Põlva/ Sõiduplaan
- 75 - Jõhvi - Kauksi - Vasknarva/ Sõiduplaan
- 21C - Võru - Varbuse - Karilatsi - Liiva - Tartu/ Sõiduplaan
- 7B - Hummuli põhikool - Aitsra - Hummuli/ Sõiduplaan
- 69B - Põlva - Holvandi - Partsi - Põlva/ Sõiduplaan
- 88B - Värska - Orava - Koidula - Värska - Podmotsa - Värska/ Sõiduplaan
- 80B - Orava raudteejaam - Orava - Obinitsa - Meremäe - Sikamäe/ Sõiduplaan
- 25 - Rapla - Kabala/ Sõiduplaan
- 20C - Tõrva - Taagepera - Valga bussijaam/ Sõiduplaan
- 13A - Tõrva-Sangaste-Otepää/ Sõiduplaan
- 22A - Tõrva - Valga/ Sõiduplaan